українська російська англійська
1 червня урочисто нагородять переможців конкурсу малюнків "Мої права"
31.05.2012 | 14:50
Прес-служба Міністерства юстиції

1 червня 2012 року в приміщенні актового залу адміністративної будівлі Міністерства юстиції України (м. Київ, вул. Артема,73) відбудеться урочисте нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права», приуроченого до Дня захисту прав дитини.

Конкурс проводиться Міністерством юстиції України спільно з Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції. До підтримки Конкурсу долучилися Координатор проектів ОБСЄ в Україні Любомир Копай, проект  USAID «Правова країна», Адвокатське об‘єднання «АК «Василик і Євстігнєєв», Європейський університет.

Ознайомитись з роботами учасників конкурсу можна буде 01 червня 2012 року з 09.30 год. за адресою: м. Київ, вул. Артема, 73.

Контактна особа – Поліщук Алла Анатоліївна, т. 486-45-82, 486-44-15.

Метою Конкурсу є сприяння формуванню в свідомості дітей позитивного образу права, як державного інституту, правової свідомості та правової культури, зображення свого бачення захисту прав дитини, як-то: право на життя, на гідне та рівне ставлення, на свободу та особисту недоторканість, на власність, на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів  та переконань, на свободу світогляду і віросповідання.

У конкурсі взяли участь діти різних вікових груп за такими номінаціями: Молодша група. Індивідуальна робота; Молодша група. Колективна робота; Середня група. Індивідуальна робота; Середня група. Колективна робота; Старша група. Індивідуальна робота; Старша група. Колективна робота.

У своїх малюнках учасники Конкурсу зобразили взаємовідносини особистості з оточуючим світом, пов’язані з невід’ємними правами юних громадян, зокрема такими, як:  право на життя,  освіту, медичне обслуговування, працю, відпочинок, піклування, вільне спілкування, свободу совісті, думки і релігії тощо.

Переможцями Конкурсу стали школярі з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківької, Луганської, Миколаївської, Одеської, Тернопільської, Черкаської областей та м. Києва.

До складу Організаційного комітету та Суддівської колегії увійшли члени Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України, працівники Мін’юсту, центральних органів виконавчої влади, професійні художники України та інших країн, представники вищих навчальних закладів та наукових установ, приватних інституцій, відомі правники.

версія для друку