українська російська англійська
Правоохоронці ділилися своєю кров'ю в ім'я порятунку дітей
31.05.2012 | 16:24
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

До дня захисту дітей у Міністерстві внутрішніх справ стало доброю традицією проводити благодійну акцію – здавати кров дітям. Працівники міліції, які побажали здати кров для дітей прийшли взяти участь у цій благородній справі до Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит».

Донорство - благородна і почесна місія, яка дозволяє зберегти життя тисячам людей. Кров – це той компонент, якого постійно не вистачає. І не тільки в лікарнях, де лікують важкі захворювання, але і потерпілим від опіків, аварій та катастроф. Тонни крові в рік потрібні для того, щоб врятувати чиєсь життя. 

Донорська кров - такий дар НДСЛ «Охматдит» зробили правоохоронці багатьох підрозділів Міністерства внутрішніх справ України та курсанти Національної академії внутрішніх справ. У лікарні «Охматдит» щороку проходять через стаціонар 18 тисяч дітей і третина з них потребують операцій. Звісно, що в таких ситуаціях потрібна кров.

Як розповів генеральний директор НДСЛ «Охматдит» Юрій Гладуш співпраця із МВС триває вже багато років і медична установа з радістю приймає благородну ініціативу правоохоронців. Керівник медзакладу зазначив, що кров беруть у всіх бажаючих, але надають перевагу донорам рідкісних груп та першої. Юрій Гладуш наголосив, що працівники міліції – люди, які мають відмінне здоров’я, тож відмовлятися від їхньої участі у такій важливій справі не має сенсу. Юрій Гладуш зазначив, що кожного дня у медичній установі здають кров 60-80 небайдужих людей, тому на сьогодні проблеми із донорами не існує.

Курсант 2 курсу НАВС Іван Іванов розповів, що кров здає вперше, але почуває себе прекрасно, як в фізіологічному плані, так і від усвідомлення важливості та суспільної значущості даної акції. В майбутньому він обов’язково прийде знову, адже, можливо, саме його кров потрібна якійсь дитині.

Така акція проходитиме ще багато разів і не тільки до Дня захисту дітей. Допомога малечі потрібна кожної хвилини, тому правоохоронці завжди прийдуть на допомогу і захистять не лише від протиправних дій, але і врятують чиєсь життя, здавши власну кров.

 

версія для друку