українська російська англійська
У Севастополі обговорено розширення співпраці військових флотів України та Туреччини
31.05.2012 | 17:33
Прес-служба Міністерства оборони

31 травня  у Севастополі, в рамках офіційного візиту в Україну турецької військової делегації, відбулася зустріч тимчасово виконуючого обов’язки командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірала Юрія Іл’їна з начальником Генерального штабу ЗС Турецької Республіки генералом армії Наджетом Озелем та переговори у складі делегацій.

Сторони обговорили ключові аспекти та перспективи співпраці між збройними силами двох держав. Зокрема, йшлося про співробітництво українських і турецьких ВМС у безпекових регіональних ініціативах - Чорноморської групи військово-морського співробітництва “Blackseafor” та операції “Чорноморська гармонія”, багатонаціональних навчаннях. Учасники зустрічі висловили переконання, що участь флотів обох держав у цих заходах сприяє підтриманню стабільності та безпеки у Чорному морі, зміцненню довіри та співробітництва між країнами Чорноморського регіону, досягненню взаємосумісності міжнаціональних угруповань.

Віце-адмірал Юрій Іл’їн подякував генералу армії Наджету Озелю за сприяння у навчанні українських морських офіцерів у навчальних закладах ЗС Туреччини, консультативну підтримку з боку турецьких ВМС в питаннях підготовки до боротьби з піратством.

версія для друку