українська російська англійська
АМК України та роботодавці агропромислового комплексу підписати Меморандум про співпрацю
01.06.2012 | 14:53
Прес-служба Антимонопольного комітету

Антимонопольний комітет України та Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців «Федерація роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України» співпрацюватимуть з питань розвитку, підтримки і захисту підприємництва та конкуренції на ринках агропромислового комплексу. Меморандум з цього приводу сьогодні підписали Голова Комітету Василь Цушко та Голова Ради Федерації Павло Цируль.

Як передбачає Меморандум, сторони проводитимуть консультації та обмінюватимуться інформацією про стан конкуренції на ринках АПК, проблемні питання та шляхи їх вирішення, сприятимуть розробці правил професійної етики у конкуренції для галузей агропромислового комплексу.

Крім того, Комітет та Федерація співпрацюватимуть під час розробки регіональних та галузевих програм ринкових реформ розвитку сільського господарства України, спільними діями забезпечуватимуть розповсюдження серед підприємців та споживачів інформації про положення конкуренційного законодавства.

Як зазначив Василь Цушко, Комітет приділяє особливу увагу ринкам агропромислового комплексу, адже вони є соціально важливими і будь-які коливання, що відбуваються на цих ринках, впливають на кожного громадянина.

Голова Комітету підкреслив, що забезпечення конкуренції на ринках АПК сприятиме їх розвитку, а також допомагатиме вирішенню питання якості продуктів та прийнятних цін. Комітет відкритий до співробітництва та очікує від Федерації максимальної інформації, зокрема, про випадки недобросовісної конкуренції на відповідних ринках.

Зі свого боку, Павло Цируль відзначив, що Федерація зацікавлена в підтримці і розвитку ринків сільського господарства, та в захисті від недобросовісної конкуренції.

версія для друку