українська російська англійська
Микола Азаров: Освіта, наука і культура є фундаментом державної політики
01.06.2012 | 15:55
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Освіта, наука і культура є фундаментом державної політики. Про це заявив Прем’єр-міністр Микола Азаров на зустрічі зі світовими зірками класичної музичної сцени.

«Для нас освіта, наука і культура – це той фундамент, на якому ми будуємо державну політику. Хотілося б, щоб наші зірки оперного мистецтва сяяли не тільки на зарубіжних підмостках, а й на наших сценах», - сказав Глава Уряду.

Під час спілкування зі світовими зірками оперної сцени Прем’єр-міністр запропонував розробити механізми, які б залучали молодь до високого мистецтва. «Ми зробимо все, щоб наші діти були всебічно розвинуті та мали змогу реалізуватися в житті», - сказав Микола Азаров.

У цьому контексті він нагадав, що 3 червня на Європейській площі Києва відбудеться міжнародний фестиваль «Сходи до неба», в якому візьмуть участь видатні представники української культури, чий талант та майстерність підтверджені міжнародним визнанням. Це, зокрема, соліст Віденської опери і Нью-Йоркської "Метрополітен-Опера" Анатолій Кочерга, заслужена артистка України Ольга Микитенко, прима-балерина Національного театру опери та балету, лауреат численних конкурсів Олена Філіп’єва та багато інших. «Давайте я вас прорекламую. Третього червня о 20-й годині на Європейській площі відбудеться визначна культурна подія фестиваль «Сходи до неба». Я сподіваюся, що цей фестиваль пройде так само успішно, як і торік», - сказав Микола Азаров.

Нагадаємо, що перший міжнародний фестиваль «Сходи до неба» відбувся 1997 року. Відкривав його славетний український тенор Анатолій Солов’яненко. У 2011 році під егідою фестивалю відбувся всеукраїнський тур зірки світової оперної сцени Дмитра Хворостовського, який дав концерти у Донецьку, Одесі, Львові та Києві.

версія для друку