українська російська англійська
МВС випущено до Євро-2012 кольорову листівку "Ваш гід безпеки"
01.06.2012 | 16:26
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Напередодні проведення в Україні футбольного чемпіонату Євро-2012 Міністерством внутрішніх справ України розроблено та випущено кольорову листівку «Ваш гід безпеки». Мета листівки – зробити перебування гостей футбольного свята в Україні максимально безпечним та безконфліктним. Для цього у яскравому та зручному у користуванні «Гіді...», розробленому редакцією щотижневої газети МВС України «Іменем Закону» та Управлінням із зв’язків із громадськістю МВС за активної допомоги представників Профспілки атестованих працівників МВС, іноземним туристам даються корисні поради: як уникнути проблем, пов’язаних із особистою безпекою під час чемпіонату Європи з футболу, яким чином, у разі нагальної потреби, налагодити контакт та швидко знайти спільну мову з представниками міліцейського відомства, залученими до охорони громадського порядку.

Аби зробити подану у листівці текстову інформацію максимально доступною для широкого загалу гостей Євро-2012, її викладено дев’ятьма мовами: українською, польською, англійською, німецькою, французькою, шведською, португальською, данською та нідерландською. Текстову інформацію доповнює ілюстративна. У листівці розміщені фотографії представників міліцейських підрозділів, задіяних до охорони громадського порядку під час чемпіонату Європи з футболу: патрульної служби, спецпідрозділу «Беркут», Державної автомобільної інспекції, внутрішніх військ, а також символіку МВС України та зображення службового посвідчення працівника міліції.

Окрім згаданого вище, іноземні гості спортивного свята можуть дізнатися з листівки номери телефонів екстрених служб. Під рубрикою «Увага!» подано схематичне зображення дій, вчинення яких заборонене під час перебування на території стадіону.

 

версія для друку