українська російська англійська
Міністр фінансів: Ведеться робота над покращанням інвестиційного клімату в Україні
01.06.2012 | 16:50
Прес-служба Міністерства фінансів

29 травня Міністр фінансів України Юрій Колобов виступив на черговій зустрічі Клубу представників дипломатичної спільноти, організованої Американською торгівельною палатою України.

Обговорення стану реалізації економічних та соціальних реформ стало лейтмотивом проведеної зустрічі. За час дискусії учасники також порушили питання стосовно досягнень і нових ініціатив Уряду України в рамках податкової та митної політики, та стану співробітництва з МВФ.

Під час зустрічі Юрій Колобов зазначив, що український Уряд продовжує працювати над комплексним вдосконаленням системи державних фінансів, спрямованої на підвищення інвестиційної привабливості країни. Він також підкреслив, що організована зустріч з дипломатами інших країн сприяє налагодженню міжнародного діалогу та є чудовою нагодою для обміну досвідом, обговоренню законодавчих ініціатив та виробленню ефективних рішень.

Говорячи про заплановані майбутні кроки Уряду України Міністр фінансів поінформував дипломатів, що задля підтримки розвитку вітчизняної економіки триває активна робота над виробленням дієвих механізмів щодо скорочення дефіциту державного бюджету, покращання умов для розвитку бізнесу та залучення іноземних інвестицій.

 

версія для друку