українська російська англійська
Микола Азаров упевнений: Програма доступного житла буде реалізована
01.06.2012 | 17:59
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров упевнений, що в Україні програма забезпечення людей доступним житлом буде реалізована. Про це Глава Уряду повідомив під час спілкування в соціальній мережі Фейсбук.

Прем'єр-міністр підкреслив, що Уряд поставив ряд соціальних завдань, серед яких - забезпечення житлом дітей-сиріт та відновлення будівництва доступного житла для людей.

«Завдання забезпечення дітей-сиріт житлом Уряд поставив перед собою, і це завдання буде обов'язково вирішене», - запевнив Микола Азаров. При цьому він підкреслив, що також Уряд поставив завдання відновлення в країні будівництва доступного житла для людей. «Такого житла, яке могли б купувати в розстрочку, взявши кредит, малозабезпечені сім'ї. І я впевнений, що ця програма буде реалізована і у наших людей з'явиться перспектива, особливо у тих 1,5 млн. людей, які стоять вже понад 20 років на квартирній черзі», - висловив упевненість Прем'єр-міністр.

Микола Азаров також підкреслив, що будівельна галузь - це та галузь, яка є локомотивом розвитку внутрішнього ринку. За його словами, після глибокої кризи в 2008 році будівельна галузь, хоч і важко, але відновлюється.

 

версія для друку