українська російська англійська
Прем'єр-міністр прокоментував курсову політику щодо долара
01.06.2012 | 18:20
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров повідомив, що за розрахунковими даними курс долара по відношенню до національної валюти буде стабільним. Про це Глава Уряду повідомив під час спілкування у соціальній мережі Фейсбук, відповідаючи на питання: які його прогнози щодо долара?

«У нас з Національним банком є ​​не прогнози, а розрахунки. Ці розрахунки показують, що курс по відношенню до національної валюти буде підтримуватися стабільний. Ми бачимо коливання курсу долара по відношенню до таких валют, як євро і рубль. В обох випадках курс долара зміцнюється. Але викликано це різними чинниками», - сказав Микола Азаров.

За його словами, падіння курсу рубля пов'язане з падінням ціни на нафту: «Вона зменшилася за останній час на 17%, і природно рубль реагує на це». А у випадку з євро, як зазначив Микола Азаров, зміцнення долара обумовлено серйозною борговою кризою, яка відбувається в Іспанії, Греції, Португалії, Італії та інших країнах. «Проте ні в першому, ні в другому, ні в третьому випадках ніяких обвалів не буде. У всіх трьох випадках певна курсова політика підтримується відповідними валютними резервами та можливостями національних банків реагувати на мінливу ситуацію. Ціна на нафту зараз зменшується, але якщо вдасться врегулювати цілий ряд політичних питань, і економічних у тому числі - падіння може змінитися зростанням. Найголовніша проблема - це, звичайно, економічна. І ми зацікавлені, щоб країни Євросоюзу знайшли рішення своїх економічних проблем», - підкреслив Прем'єр-міністр.

 

 

 

версія для друку