українська російська англійська
Микола Азаров розпорядився проаналізувати виконання всіх його доручень
01.06.2012 | 18:48
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Апарат Прем'єр-міністра Миколи Азарова проаналізує виконання абсолютно всіх його доручень. Про це заявив Глава Уряду в соціальній мережі Фейсбук після звернення користувача мережі зі скаргою, що на доручення Прем'єр-міністра він отримав відписку.

«Ви пишете про те, що Ваше звернення закінчилося черговою відпискою. Це мене дуже турбує. Вже якщо на пряме доручення Прем'єр-міністра так реагують наші чиновники, то про що можна говорити? Тому я зараз дам доручення своєму апарату проаналізувати абсолютно всі мої доручення, як вони виконані», - заявив Микола Азаров, додавши, що, природно, одні доручення можна виконати за один день, на виконання інших доручень потрібно чимало часу.

«Тому мої співробітники виконають такий аналіз, і я ці результати розгляну. Там, де ми знайдемо бюрократичні відписки - по всіх винних будуть зроблені висновки. Я винесу це питання на розгляд Уряду та запропоную рішення, адже моя робота з вами проводиться не заради цікавості, а заради того, щоб будь-який громадянин мав можливість достукатися безпосередньо до Прем'єр-міністра. Можливості Інтернету це дозволяють, і відповідно питання виконання доручень Прем'єр-міністра - це питання довіри людей до виконавчої влади. Тому і Ваше звернення буде розглянуто», - підкреслив Микола Азаров.

 

версія для друку