українська російська англійська
Розпочалась реалізація проекту по будівництву 10 приватних заводів з переробки сміття
02.06.2012 | 09:35
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

У Києві, Харкові, Дніпропетровську, Чернівцях, Сумах, Тернополі, Хмельницькому, Полтаві, Кіровограді та Вінниці розпочалась реалізація проекту по будівництву перших 10 заводів. Про це під час громадських слухань в інформаційному агентстві «Укрінформ» заявив Владислав Каськів, голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України.

Голова Держінвестпроекту також повідомив, що сміттєпереробні комплекси у 10 містах України будуть створені за принципом державно-приватного партнерства та у більшій частині за рахунок інвестиційного капіталу.    

«В Україні створюється індустрія переробки сміття. На цей час в країні повністю відсутня сміттєпереробка, 4,5 території країни покриті звалищами, діють лише 2 сміттєспалювальних заводи, побудовані у 80-ті рр. ХХ ст. Нові  комплекси складуть основу сміттєпереробної галузі України та будуть слугувати прикладом для втілення Національного проекту в інших містах країни. Орієнтовна вартість всього проекту близько 430 млн. євро». - заявив В.Каськів.

 Захід було присвячено оголошенню результатів розробки попереднього техніко-економічного обґрунтування Національного проекту «Чисте місто». На даний час розроблено та подано, відповідно до вимог законодавства щодо реалізації національних проектів, проект постанови КМУ «Деякі питання підготовки до реалізації національного проекту “Чисте місто” - система комплексів з переробки твердих побутових відходів» на погодження до профільних міністерств та відомств.

 

 

версія для друку