українська російська англійська
У Ялті створять центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів "Червоні вітрила"
02.06.2012 | 12:37
Рада міністрів АР Крим

В Ялті розглядають можливість створення центру соціальної реабілітації змішаного типу для дітей-інвалідів та молодих інвалідів «Червоні вітрила».

В Ялтинській міськраді нагадали, що відділення для дітей-інвалідів, на обслуговуванні якого перебувало близько 50 осіб, було відкрито в 2005 році. В даний час відділення вимагає реорганізації. В установі на обслуговуванні перебувають 65 дітей-інвалідів. При цьому у відділенні працює лише 4 людини обслуговуючого персоналу. Відділення складається з двох кімнат площею 10 і 12 квадратних метрів, спеціальний транспорт для доставки інвалідів відсутній.

В даний час на території Ялти проживає 296 дітей-інвалідів та 888 молодих інвалідів віком до 35 років.

Створення центру сприятиме впровадженню прогресивних методик навчання, зокрема, інклюзивної та дистанційної освіти, а також реалізації актуальних соціальних програм для людей з інвалідністю та членів їх сімей.

З 1 липня центр буде виділений як структурний підрозділ міського управління праці та соціального захисту. Передбачається, що основна частина коштів на створення центру буде передбачена в Державному бюджеті, а капітальні витрати профінансують з бюджету міста.

версія для друку