українська російська англійська
Микола Азаров відвідав фестиваль "Сходи до неба"
04.06.2012 | 09:13
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров відвідав визначну культурну подію - фестиваль «Сходи до неба», який відбувся третього червня на Європейській площі у Києві.

Микола Азаров під час зустрічі з світовими зірками оперної сцени 1 червня пообіцяв прорекламувати фестиваль «Сходи до неба». На його переконання, до високого мистецтва необхідно залучати молодь, щоб діти були всебічно розвинутими.

Фестиваль «Сходи до неба» відбувся за участю видатних представників української культури, чий талант та майстерність підтверджені міжнародним визнанням. Це, зокрема, соліст Віденської опери і Нью-Йоркської "Метрополітен-Опера" Анатолій Кочерга, заслужена артистка України Ольга Микитенко, прима-балерина Національного театру опери та балету, лауреат численних конкурсів Олена Філіп’єва та багато інших.

Перший міжнародний фестиваль «Сходи до неба» відбувся 1997 року. Відкривав його славетний український тенор Анатолій Солов’яненко. У 2011 році під егідою фестивалю відбувся всеукраїнський тур зірки світової оперної сцени Дмитра Хворостовського, який дав концерти у Донецьку, Одесі, Львові та Києві.

 

версія для друку