українська російська англійська
На Львівщині під час Євро-2012 готові забезпечити туристичний супровід
05.06.2012 | 15:55
Львівська ОДА

Нещодавно двічі, 30 травня та 1 червня, відбулися засідання Акредитаційної комісії з питань видачі дозволів фахівцям туристичного супроводу Львівської області, яка діє при Головному управлінні з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв‘язків та інвестицій Львівської облдержадміністрації.

Ці засідання відрізнялись від попередніх надзвичайно великою кількістю претендентів на отримання дозволів фахівця туристичного супроводу: всього виявили бажання отримати дозвіл 87 осіб, з яких 69 осіб вперше подали документи і 18 повторно звернулися за продовженням дозволу.

За результатами засідань Акредитаційної комісії надано дозвіл фахівця туристичного супроводу 58 новим претендентам та підтверджено кваліфікацію 18 досвідченим екскурсоводам та гідам-перекладачам.

Напередодні проведення чемпіонату Євро-2012 у Львові особливо актуальним стало забезпечення ринку екскурсійних послуг фахівцями із знаннями іноземних мов, а саме, іспанської, англійської, німецької, польської та інших. Зокрема, члени Акредитаційної комісії заслухали та позитивно оцінили рівень професійної підготовки 12 гідів-перекладачів з іспанської мови, 10 – з польської мови, 11 - з російської, 10 - англійської мови, 8 - німецької мови, а також французької та італійської мов.  

версія для друку