українська російська англійська
У Кіровограді відкрили центр матері та дитини
06.06.2012 | 09:24
Кіровоградська ОДА

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний соціальний центр матері та дитини» відкрили у селищі Новому під Кіровоградом. Центр є першим в області соціальним закладом, призначеним для тимчасового проживання жінок на 7-му – 9-му місяцях вагітності та для матерів з дітьми до 18-ти місяців, які опинились у складних життєвих обставинах.

Центр розрахований на десятьох вагітних жінок та матерів з дітьми, які проживають на території області.

На створення Центру було витрачено більше 1,5 млн. грн. Зокрема, з державного бюджету на проведення ремонтних робіт було спрямовано більше 1,3 млн. грн., а за кошти обласного бюджету в сумі 248 тис. грн. було впорядковано прилеглу до закладу територію.

Перебуваючи в обласному центрі матері та дитини, одинокі мами матимуть можливість отримувати всебічну допомогу: від надання безоплатних психологічних, правових та соціально-медичних послуг до забезпечення їх харчуванням та належними житлово-побутовими умовами.

Крім того, у Центрі створені умови для здобуття молодими мамами освіти, фаху та навичок самостійного життя з дитиною поза межами закладу.

У Центрі також працюють 10 спеціалістів, які надаватимуть жінкам висококваліфіковану соціальну, психологічну та медичну допомогу. Тобто, створені всі необхідні умови для щасливого материнства, для того, щоб діти росли здоровими і радісними, відчували постійну материнську любов і турботу.

 

версія для друку