українська російська англійська
На часі ухвалення законопроекту про ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів
06.06.2012 | 09:51
Прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енргозбереження

Про це  вчора під час зустрічі з експертами місії Генерального директорату розвитку і співробітництва Євросоюзу та Представництва ЄС в Україні заявив Голова Держенергоефективності Микола Пашкевич. За його словами, прийняття нового закону для України питання більш ніж актуальне, проте законопроект на кожному з етапів розгляду та погодження із зацікавленими сторонами стикається з «неготовністю» певних галузей до нововведень.

«Узгодити розроблену Агентством редакцію законопроекту виявилось надзвичайно важко, але ми це зробили. Наразі документ перебуває на погодженні у Міністерстві юстиції. Сподіваюсь, його незабаром розгляне Уряд», - зауважив М. Пашкевич.

Голова Агентства проінформував представників ЄС, що за прогнозами у парламенті він з’явиться лише у жовтні цього року. «Але ухвалити законопроект зможуть не раніше першого кварталу 2013 року», – заявив М. Пашкевич. З його слів, через проведення парламентських виборів раніше чекати на закон не варто.

Такою затримкою прийняття законопроекту дещо стурбовані у Євросоюзі, про що під час перемовин повідомив координатор програм Східного Сусідства Андре Фонтан. Він зазначив, що цікавився перебігом ухвалення документа і обізнаний щодо всіх складностей процесу.

Проте Микола Пашкевич запевнив гостей, що для Уряду питання підвищення рівня енергоефективності національної економіки у всіх сферах є стратегічним пріоритетом, тому виконання індикаторів та досягнення поставлених цілей, в тому числі і щодо законодавства, не піддається сумнівам. У свою чергу   представники Євросоюзу зауважили, що продовжать підтримувати Україну, аби її енергоефективність вийшла на новий рівень.

 

 

версія для друку