українська російська англійська
За перші дні виплат компенсації отримали 100 тис. вкладників "Ощадбанку"
06.06.2012 | 11:05
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Станом на 5 червня 2012 року 100 тисяч вкладників «Ощадбанку» отримали компенсації на суму 93 млн. грн. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів.

«Станом на 5 червня ста тисячам вкладників виплачено біля 93 мільйонів гривень. Непоганий старт за пару банківських днів», - відзначив Микола Азаров, зауваживши, що виплати компенсації вкладникам «Ощадбанку» розпочалися 1 червня.

За словами Глави Уряду, обслуговування вкладника за фактом триває 10-15 хвилин. Щоб підвищити ефективність обслуговування, «Ощадбанк» запровадив графік, коли дні виплат чергуються з днями актуалізації даних. «Наприклад, 6 і 8 червня здійснюються виплати, а 7 і 9 червня проводиться актуалізація даних. 1,6 мільйона вкладників уже призначено дату виплати з точністю до хвилини. А ще біля 1 мільйона громадян у визначені дні пройдуть актуалізацію даних у реєстрі вкладників», - повідомив Микола Азаров.

Водночас Прем’єр-міністр наголосив, що «завдання Міністерства фінансів і «Ощадбанку» - і далі продовжувати виплати ритмічно, вчасно, уважно до кожного вкладника».

 

 

версія для друку