українська російська англійська
Микола Азаров: Підготовка до Євро-2012 стала потужним поштовхом до інфраструктурних перетворень
06.06.2012 | 11:33
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Підготовка до Євро-2012 стала потужним поштовхом до інфраструктурних перетворень. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Микола Азаров 6 червня 2012 року під час засідання Кабінету Міністрів України.

«За два роки ми збудували стільки, скільки не будували за 20 років до цього. Аеропорти, стадіони, автомагістралі, залізниці, вокзали, мости, готелі, лікарні – вся ця інфраструктура слугуватиме Україні і після чемпіонату», - зазначив Микола Азаров.

При цьому Глава Уряду наголосив, що «всі причетні до підготовки виявили такий патріотизм і професіоналізм, який довгі роки буде прикладом для наслідування».

Загалом на переконання Миколи Азарова, такий  масштабний проект як підготовка до Євро-2012, реалізований в екстремальних умовах, підвищує оцінку і самооцінку народу, здатного на такі звершення.

«Підготовка до Євро-2012 стала потужним поштовхом до інфраструктурних перетворень. А це якість життя наших людей. Темпи оновлення інфраструктури ми будемо підтримувати і після чемпіонату. А це кардинальна зміна, як кажуть, обличчя всієї країни - уже за межами міст, які сьогодні приймають чемпіонат», - підкреслив Микола Азаров.

Глава Уряду наголосив, що реалізовані проекти дозволили відродити на вищому, ніж раніше, рівні роботу багатотисячних колективів проектувальників, будівельників, сервісних організацій, медичних установ тощо. Ці колективи набули досвіду новітніх технологій, сучасних технічних і організаційних рішень – і цей досвід буде сповна використано в перетворенні  нашої економіки і соціальної сфери. У реалізації, зокрема, соціальних ініціатив Президента України.

 

версія для друку