українська російська англійська
Костянтин Грищенко взяв участь у церемонії відкриття Почесного консульства України у Перемишлі
06.06.2012 | 16:05
Прес-служба МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ

6 червня ц.р. розпочався робочий візит Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка до Республіки Польща.

У рамках візиту планується проведення переговорів та зустріч з Міністром закордонних справ Республіки Польща Радославом Сікорським, а також підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про скасування оплат за видачу національних віз.

Перед початком візиту Міністр закордонних справ України К.Грищенко провів робочу зустріч з Головою Львівської ОДА М.Костюком, мером м. Львів А.Садовим та регіональним керівництвом прикордонних і митних служб України і Республіки Польща.

Окрім того, Глава українського зовнішньополітичного відомства  ознайомився із станом готовності українсько-польського кордону до чемпіонату Європи з футболу Євро-2012 у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Шегині-Медика»

Глава МЗС України зустрівся з українською громадою Перемишля у нещодавно переданому у її власність будинку Українського народного дому.

У рамках візиту Міністри закордонних справ України та Польщі взяли участь в урочистій церемонії відкриття Почесного консульства України у Перемишлі.

Звертаючись до присутніх, Міністр закордонних справ України К.Грищенко наголосив, що відкрите у Перемишлі дев’яте Почесне консульство України стане важливим осередком подальшої розбудови взаємовигідного стратегічного співробітництва між Україною та Польщею, слугуватиме розвитку українсько-польських міжлюдських відносин, ширшій інтеграції українського суспільства до спільного європейського простору.

 

версія для друку