українська російська англійська
МНС та Червоний Хрест посилюють співпрацю щодо роботи піротехнічних підрозділів
06.06.2012 | 16:34
Прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій

28 травня – 2 червня експерти з питань збройної небезпеки Міжнародного Комітету Червоного Хреста відвідали Харківську область, міста Керч і Севастополь для ознайомлення з діяльністю піротехнічних підрозділів МНС України та системою підготовки фахівців у даній сфері. За підсумками зустрічей МНС та Червоний Хрест досягли ряд попередніх домовленостей щодо проведення навчальних семінарів для українських піротехніків та фахівців центрів пропаганди МНС у вересні – жовтні 2012 року.

Під час візиту обговорювалися досягнення та проблемні питання діяльності українських піротехніків на міжнародній арені, відповідність порядку проведення робіт світовим стандартам, специфіка підготовки та можливості залучення співробітників МНС до міжнародних проектів.

«Говорячи про необхідність проведення семінарів восени цього року, ми маємо на увазі не стільки навчання українських фахівців закордонними спеціалістами, скільки спільну потребу в обміні досвідом. Ми бачимо, яка величезна робота проводиться в Україні і нам цікава подібна співпраця. Ми в свою чергу готові ознайомити українських спеціалістів із сучасним обладнанням та міжнародними стандартами у даній сфері. Це безумовно активізує діяльність українських піротехніків у міжнародних програмах», - наголосив начальник відділу Міжнародного комітету Червоного Хреста Бенджамін Ларк.

 

версія для друку