українська російська англійська
Українську інфраструктуру підготовлено до швидкісного руху за рекордно короткий час
07.06.2012 | 09:57
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Залізничники модернізували українську інфраструктуру для впровадження швидкісного руху за рекордно короткий час. Про це повідомив сьогодні, 7 червня, заступник генерального директора Укрзалізниці Сергій Болоболін під час відправлення у перший рейс до Донецька «Українського експресу».

«Ми маємо віддати належне залізничникам – за досить короткий час вони виконали колосальну роботу. Практично від Львова до Донецька ми різними видами ремонту відремонтували колію на всій протяжності, де курсуватимуть «Українські експреси», - сказав заступник генерального директора Укрзалізниці.

За даними Сергія Болоболіна, від Полтави до Краснограда було здійснено повну електрифікацію: на ділянці укладено 540 стрілочних переводів, побудовано 5 нових тягових підстанцій.

«Це колосальний для України обсяг робіт, який не виконувався не тільки за роки незалежності, а й взагалі у часи СРСР. Для України – це прорив», - наголосив  Сергій Болоболін.

Заступник гендиректора Укрзалізниці підкреслив, що залізничники зробили все можливе, щоб адаптувати українську інфраструктуру до швидкісних іноземних поїздів. «Ми зробили все, щоб поїзди Hyndai реалізували свої можливості, зокрема щодо швидкості, на максимум», - зазначив Сергій Болоболін.

версія для друку