українська російська англійська
Микола Азаров: В умовах нестабільності на світових ринках співпраця з ЄБРР є надзвичайно важливою
07.06.2012 | 12:44
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

В умовах нестабільності на світових фінансових ринках співпраця з ЄБРР та іншими міжнародними фінустановами є надзвичайно важливою.

Про це заявив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з делегацією ЄБРР.

«В умовах, коли на світових фінансових ринках нестабільна ситуація, співпраця з такими організаціями, як ЄБРР, Світовий банк, для нас надзвичайно важлива. Ми надзвичайно високо цінуємо наше співробітництво з ЄБРР», - зазначив Глава Уряду.

Він наголосив, що Україна зацікавлена у співпраці з ЄБРР для реалізації проектів у сферах енергозбереження, підвищення безпеки на АЕС, розвитку інфраструктури, агропромисловому комплексі.

Водночас Микола Азаров виступив з ініціативою напрацювати портфель перспективних проектів, що можуть бути реалізовані за підтримки ЄБРР. «Нам потрібно напрацювати такий портфель перспективних проектів, щоб ми постійно були готові для його розгляду на раді директорів ЄБРР», - сказав він.

У свою чергу перший віце-президент ЄБРР Варел Фріман зазначив, що ЄБРР щорічно інвестує в Україну близько мільярда євро. «Ми щороку інвестуємо один мільярд євро як у державний, так і в приватний сектори, і таким чином нарощуємо свої інвестиції в Україну», - підкреслив він.

Перший віце-президент ЄБРР також позитивно оцінив кроки українського Уряду, спрямовані на поліпшення інвестиційного клімату. «Ми знаємо, що ваш Уряд працює над поліпшенням бізнес-клімату в державі та іміджу України на міжнародній арені. І хочу вас запевнити, що наша команда націлена на співпрацю з вашою командою, аби зробити все можливе, щоб допомогти вам упоратися з цим складним завданням», - сказав він.

 

 

версія для друку