українська російська англійська
Микола Азаров вітає практичну реалізацію домовленості з Президентом Європарламенту Шульцем
07.06.2012 | 12:51
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Сьогодні Прем’єр-міністр України Микола Азаров зробив заяву щодо реалізації ініціативи Президента Європейського парламенту М.Шульца та Прем’єр-міністра України від 16 травня поточного року, коли в Брюсселі політики домовилися про моніторинг авторитетними представниками Європейського Союзу судових процедур відносно колишнього Прем’єр-міністра України Ю.Тимошенко.

Микола Азаров заявив:

«Із задоволенням підтверджую, що за результатами наших інтенсивних контактів з Президентом Європейського парламенту Мартіном Шульцем протягом останніх тижнів та, особливо, останніх днів, сторони досягли остаточної домовленості про склад групи визнаних в Європі, авторитетних представників ЄС для моніторингу судових процесів, в яких фігурує колишній Прем’єр-міністр України Ю.Тимошенко.

Цю місію виконуватимуть колишній Президент Республіки Польща Алєксандр Квасневський та колишній Президент Європейського парламенту Пет Кокс.

Ми вдячні цим діячам, які користуються високою репутацією і довірою серед провідних політичних сил Європи, за згоду взяти участь в неупередженому вивченні «справи Тимошенко».

Хочу запевнити, що українська сторона готова до конструктивної співпраці у цьому контексті та забезпечить максимально сприятливі умови для ефективної роботи Алєксандра Кваснєвського та Пета Кокса.

Ми відкриті для об’єктивного моніторингу і впевнені, що діяльність такого авторитетного тандему в ході підготовки касаційного процесу і судових слухань дозволить усім сторонам переконатися у відповідності судових процесів у «справі Тимошенко» правовим демократичним стандартам, принципам верховенства права.

Я розраховую на зустріч з Алєксандром Квасневським і Петом Коксом у Києві вже 11 червня цього року для обговорення питань нашого подальшого співробітництва».

 

версія для друку