українська російська англійська
Президент ВАТ "Російські залізниці" поділився з Миколою Азаровим досвідом реформування галузі
07.06.2012 | 14:46
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Президент ВАТ «Російські залізниці» Володимир Якунін під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим поділився досвідом реформування галузі.

Зустріч відбулась у рамках підготовки до засідання українсько-російського міжурядового комітету з питань торгово-економічного співробітництва, яке відбудеться 27 червня в Донецьку.

Володимир Якунін, зокрема, наголосив на виникненні можливих проблем у рамках реформування залізничного транспорту, пов’язаних з використанням рухомого складу, попередивши про певні ризики при приватизації рухомого складу.

Він розповів, що у результаті реформування на сьогодні у «Російських залізниць» немає свого вагонного парку – всі вагонні парки є приватними і це знизило відповідальність за нормативний оборот рухомого складу. Водночас, президент ВАТ «Російські залізниці» вказав, що приватизація зняла навантаження з бюджету і дала можливість залучити приватні інвестиції в утримання і оновлення рухомого складу.

Сторони також обговорили питання двостороннього співробітництва щодо розвитку залізничного транспорту, інвентаризації вагонних парків, сертифікації рухомого складу, запровадження єдиних транзитних тарифів та ін.

У зустрічі також взяли участь: з української сторони – Міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко, Генеральний директор Державної адміністрації залізничного транспорту України «Укрзалізниця» Володимир Козак; з російської – Надзвичайний і Повноважний Посол Російської Федерації в Україні Михайло Зурабов, представник ВАТ «Російські залізниці» в Україні Василь Гладких.

 

версія для друку