українська російська англійська
Розширено можливості пункту пропуску на українсько-білоруському кордоні
07.06.2012 | 15:20
Прес-служба Державної митної служби

Відбулося урочисте відкриття пункту поглибленого догляду автомобілів на МАПП «Виступовичі» Житомирської митниці.

Урочисте відкриття відбулось за участю голови Житомирської обласної адміністрації Сергія Рижука, члена колегії Державної митної служби України, Директора Департаменту класифікації товарів та заходів регулювання зовнішньоекономічної діяльності Анатолія Гутніка, Начальника Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України Ігоря Токового, Начальника Гомельської митниці Фелікса Яшкова та керівництва району.

Об’єкт було включено до переліку інфраструктурних об’єктів в рамках підготовки до проведення в Україні фінальної  частини чемпіонату Європи з футболу ЄВРО-2012Б. Будівництво пункту поглибленого догляду автомобілів на МАПП «Виступовичі» розпочалося у 2009 році. Загальна проектна кошторисна вартість склала 6,4 млн. грн., загальна кошторисна вартість до закінчення будівництва – 6,1 млн. грн. Введення в експлуатацію пункту поглибленого догляду автомобілів на МАПП «Виступовичі» забезпечить виконання на регіональному рівні основного призначення митної служби, а саме створення сприятливих умов для розвитку зовнішньоекономічної діяльності, забезпечення безпеки суспільства, захист митних інтересів України. Зазначене передбачає і збільшення товарообігу та пасажиропотоку, адже замість існуючих чотирьох смуг руху автотранспорту на в’їзд в Україну буде використовуватися сім смуг руху, що надасть змогу провести більшу диференціацію вантажопотоку, значно скоротить митні формальності під час пропуску та зробить процедуру проходження митного контролю більш прозорою та зрозумілою.

Функціонування пункту поглибленого догляду автомобілів дасть можливість здійснювати ефективні заходи по запобіганню та протидії контрабанді та порушенням митних правил, сприяти захисту прав інтелектуальної власності, здійснювати належний контроль за дотриманням суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності та громадянами встановлених законодавством заборон та обмежень щодо переміщення окремих видів товарів через митний кордон України, не допускати на митну територію товари, які не відповідають вимогам якості, що є гарантією безпеки життя та здоров’я наших громадян.

версія для друку