українська російська англійська
Відкрито наукову лабораторію психогігієни та психопрофілактики у харківському вузі
07.06.2012 | 16:23
Прес-служба МНС

6 червня розпочала свою роботу навчально-наукова лабораторія психогігієни та психопрофілактики на кафедрі загальної психології Національного університету цивільного захисту України, що у Харкові. На сьогодні ця унікальна аудиторія єдина у системі вищих навчальних закладів МНС. Її відкриття дозволить підняти на якісно новий науково-методичний рівень викладання спеціальних дисциплін у рамках спеціалізації «Екстремальна та кризова психологія», а також проведення наукових досліджень зі спеціальності «Психологія діяльності в особливих умовах».

«Лабораторія поліфункціональна. Тепер у нас є можливість за допомогою новітніх технологій і обладнання проводити діагностику різних фізіологічних та психічних станів людини. Водночас, лабораторія повністю пристосована до проведення різноманітних тренінгів з використанням кольорового впливу, музикотерапії, психоаромадіагностики і психоароматерапії», - зазначила начальник кафедри полковник служби цивільного захисту Ліна Перелигіна.

За її словами, лабораторія дає можливість курсантам навчального закладу вимірювати в лабораторії та діагностувати різноманітні фізіологічні, психофізіологічні показники людини у рамках навчальних курсів з психофізіології, анатомії, біології, психогігієни і психопрофілактики, психології здоров’я. Вони також можуть проводити дослідження з психодіагностики, загальної та експериментальної психології, спецпрактикуми, а також соціально-психологічні тренінги.

Презентація навчально-наукової лабораторії психогігієни та психопрофілактики відбудеться на початку вересня 2012 року.

 

версія для друку