українська російська англійська
Додатково виділено 100 млн. грн. для забезпечення пільговиків телетюнерами
07.06.2012 | 17:48
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2012 № 245 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення» Держкомтелерадіо України здійснюються практичні заходи щодо безкоштовного забезпечення телетюнерами пільгових категорій громадян, перелік яких, визначено зазначеною постановою.

Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік», додатково виділено 100 млн. грн., що дозволить довести кількість громадян, які будуть забезпечені засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення до 885 тис. чол.

На сьогодні головними управліннями праці та соціального захисту населення облдержадміністрацій прийнято близько 650 тисяч заяв від громадян.

Держкомтелерадіо України організовано широку інформаційну кампанію про можливість громадян України безкоштовно отримати телетюнери. В ефірі 10 загальнонаціональних та 28 обласних і регіональних каналів вже більше місяця відбувається від 6 до 10 показів інформаційного ролика на добу.

Крім того, з метою інформування населення про порядок отримання засобів приймання сигналів цифрового телерадіомовлення стандарту DVB-T2 Держкомтелерадіо України створено консультаційний центр, при якому функціонує «гаряча телефонна лінія». На кінець травня поточного року  через «гарячу телефонну лінію» надано відповідні консультації майже 15 тисячам громадян.

 

 

 

версія для друку