українська російська англійська
Україна зацікавлена у продовженні співпраці з НАТО, - Валерій Хорошковський
07.06.2012 | 18:28
Прес-служба Першого віце-прем‘єр-міністра

Україна зацікавлена у продовженні співпраці з НАТО. Про це заявив Перший Віце-прем'єр-міністр України Валерій Хорошковський під час зустрічі з Заступником Генерального секретаря НАТО з політичних питань та політики безпеки Дірком  Бренгельманном, яка відбулась 7 червня 2012 року у Києві.

«Україна посилюватиме співпрацю з НАТО з урахуванням позаблокового статусу нашої держави», - наголосив Валерій Хорошковський.

 Він підкреслив, що Україна проводить активну політику на міжнародній арені у безпекових питаннях і на постійній основі бере участь у миротворчих операціях під проводом Альянсу. «Ми цінуємо наше партнерство та готові до активізації співпраці з НАТО», - заявив Перший Віце-прем'єр-міністр.

Він також підкреслив, що проведення відкритих та справедливих парламентських виборів є ключовим завданням для України. «Міжнародним спостерігачам було заздалегідь направлено запрошення для участі у виборчому процесі, в тому числі лідерам Парламентської Асамблеї НАТО»,- наголосив Перший віце-прем’єр-міністр України.

Валерій Хорошковський також подякував стороні НАТО за надану експертну допомогу в рамках підготовчих заходів безпеки під час проведення ЄВРО – 2012.

версія для друку