українська російська англійська
Українські та польські правоохоронці встановили зв'язок між державами
07.06.2012 | 19:37
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

В Міжнародному центрі поліцейського співробітництва, що створений на базі Національної академії внутрішніх справ України, сьогодні було встановлено відеозв′язок між Україною та Польщею.  Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко наживо поспілкувався із заступником Головного командуючого коменданта поліції Польщі Кшиштофом Гаєвським.

У Міжнародному центрі працюють представники з 14 європейських країн, зокрема з Великобританії, Німеччини, Франції, Португалії, Росії та інших. Новий сучасний центр зв’язку дасть змогу відстежувати оперативну обстановку на всіх стадіонах приймаючих міст в Україні. Це зумовлює нові технологічні можливості для забезпечення правопорядку, прав і свобод громадян, які будуть прибувати в Україну під час проведення Євро-2012.

Ми спеціально зробили центри поліцейського співробітництва на базі Академії та Міністерства внутрішніх справ України для того, щоб надалі використовувати новітні технології для забезпечення громадського порядку та для навчання особового складу міліції, – зазначив очільник МВС Віталій Захарченко.  Сподіваємося, що в цьому центрі буде зручно працювати нашим колегам, польським правоохоронцям, а також поліцейським з інших держав, які будуть приймати участь у  чемпіонаті з футболу.

У свою чергу, заступник Головного командуючого коменданта поліції Польщі Кшиштоф Гаєвський зауважив:

- Ми сподіваємося на тісну співпрацю разом з нашими українськими колегами, зокрема в Міжнародному центрі поліцейського співробітництва в Україні.  Система відеозв′язку допоможе нам краще взаємодіяти під час Євро-2012, адже забезпечення безпеки під час чемпіонату – це спільна українсько-польська операція.

Нагадаємо, що відкриття Міжнародного центру поліцейського співробітництва відбулося 5 червня.

версія для друку