українська російська англійська
Львівщина та Словаччина готові розвивати туризм
08.06.2012 | 09:56
Львівська ОДА

7 червня голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк зустрівся з Генеральним консулом Словацької Республіки в Ужгороді Маріаном Муліком. Це перший офіційний візит Генконсула до Львова, метою якого є ознайомлення із соціально-економічною та суспільно-політичною ситуацією в регіоні.

Участь у зустрічі також взяли: начальник консульського відділу Генерального консульства Словацької Республіки в Ужгороді Бібіана Громадова, начальник головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації Сергій Кисельов, заступник начальника головного управління економіки та промислової політики – начальник управління торгівлі, послуг та розвитку споживчих ринків Ярослав  Пелиховський, начальник відділу міжнародних зв’язків та протокольного забезпечення управління міжнарод­ного співробітництва та євроінтеграції Ірина Сагай.

Михайло Костюк привітав Генерального консула із призначенням на посаду та відзначив, що на фоні завжди позитивних і добросусідських відносин співпраця зі Словаччиною є дуже цікавою для Львівщини. «Нам необхідно обов’язково поновити регіональні угоди щодо співпраці, розвивати нові технології, а також партнерство у розвитку сільського господарства», - зазначив керівник області.

Маріан Мулік зауважив, що Україна та Словацька Республіка завжди були і будуть надалі хорошими партнерами. «Нам слід розвивати давні економічні зв’язки, проекти, що вже розпочаті та працювати над новими, зокрема над проектами у галузі сільського господарства», - сказав він.

Генконсул також розповів, що багато людей, підприємців зі Словаччини мають бажання відвідати Львівщину, тому для цього добре було б організувати тематичні презентації, зустрічі, які б ознайомили їх з регіоном.

Михайло Костюк наголосив, що Львівська облдержадміністрація усіляко сприятиме в організації подібних заходів, адже це збільшить кількість туристів зі Словаччини, а також зацікавлених підприємців цієї країни.

 

версія для друку