українська російська англійська
У Харкові офіційно відкрили фан-зону Євро-2012
08.06.2012 | 11:23
Харківська ОДА

На площі Свободи відбулося урочисте відкриття фан-зони чемпіонату Європи з футболу 2012 року в Україну. У заході взяли участь голова Харківської ОДА Михайло Добкін, Харківський міський голова Геннадій Кернес, куратор фан-зони Євро 2012 в Києві та Харкові Вілен Матвєєв та Генеральний Консул Республіки Польща в Харкові Ян Гранат.

«Я абсолютно не сумніваюся, що багато гостей і жителів нашої країни отримають максимум задоволення від прекрасних футбольних змагань. Я вітаю всіх з цим святом і бажаю, щоб футбольний дух оселився в кожному будинку, в кожній квартирі, в кожному куточку нашого рідного Харкова. Зі святом!» - сказав Михайло Добкін під час відкриття.

«Сьогодні можна з упевненістю сказати, що ця площа не тільки найбільша площа, але ще і найкрасивіша і найяскравіша фан-зона чемпіонату. Але також з упевненістю я можу сказати, якою б вона не була великою і красивою, з вами, уболівальники, вона буде ще красивіше, ще яскравіше і ще активніше. Тому ласкаво просимо, вітаю всіх зі святом футболу», - додав Вілен Матвєєв.

Довідка. Фан-зона становить 27 тис. кв.м. і зможе вмістити близько 50 тис. уболівальників. В рамках фан-зони також створена VIP зона, медіа-центр, встановлені одна велика сцена, 3 екрана для перегляду матчів. Крім цього, в фан-зоні буде 36 точок продажу слабоалкогольних, безалкогольних напоїв і снеків, кілька місць для акцій від спонсорів і більше 100 стаціонарних санвузлів, підключених до системи водовідведення. Працювати вона буде до 1 липня. У дні матчів вхід буде безкоштовним, в нематчеві дні для входу на концерт потрібно буде придбати квиток вартістю близько 50 грн.

 

 

 

 

версія для друку