українська російська англійська
Відбулося засідання з питань атомної енергетики українсько-російської міждержавної комісії
08.06.2012 | 11:28
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

6 червня 2012 року в Москві відбулося десяте засідання Підкомісії з питань атомної енергетики та ядерних матеріалів Комітету з питань економічного співробітництва Українсько-Російської міждержавної комісії.

На засіданні було розглянуто стан реалізації низки спільних українсько-російських проектів та окремі актуальні питання продовження співробітництва. Зокрема, зазначено, що проекти рішень Уряду України з питань будівництва енергоблоків №3 та №4 Хмельницької АЕС та заводу з виробництва ядерного палива знаходяться на розгляді причетних міністерств та установ України.

Також відзначено необхідність прискорення робіт щодо вирішення проблемних питань поводження з відпрацьованим ядерним паливом, що відправляється до Росії для тимчасового зберігання та переробки. Наступне засідання Підкомісії відбудеться у Києві в останньому кварталі цього року.

Нагадаємо, що Підкомісія з питань атомної енергетики та ядерних матеріалів Комітету з питань економічного співробітництва Українсько-Російської міждержавної комісії складається з відповідальних представників міністерств, установ та підприємств України та Російської Федерації. Очолюють Підкомісію: з Української сторони – Міністр енергетики та вугільної промисловості Ю. Бойко, з Російської сторони – генеральний директор Державної корпорації «Росатом» С. Кириєнко. Засідання підкомісії відбуваються кожні півроку.

 

версія для друку