українська російська англійська
На ремонт фасадів в Одесі виділять ще близько 10 мільйонів гривень
08.06.2012 | 11:35
Одеська ОДА

Близько 10 мільйонів гривень виділить обласна влада в рамках ініціативи «Народний бюджет» на ремонт фасадів будівель в м. Одеса. Про це під час спілкування з журналістами повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук.

Керівник Одещини пояснив, що за результатами досліджень громадської думки одеситів,  що проводилися навесні цього року, ця проблема була визначена для мешканців Приморського району міста як одна з найважливіших. За словами Едуарда Матвійчука, виділення обласною владою коштів дозволить більш детально підійти до її вирішення, охопивши ремонтом якомога більшу територію історичного центру міста.

«Фасади - це обличчя нашого міста. Було виділено з міського бюджету 20 мільйонів гривень. Але цього було мало, і я прийняв рішення виділити ще 10 мільйонів гривень з обласного бюджету», - пояснив Едуард Матвійчук.

Голова обласної державної адміністрації також додав, що буде дуже ретельно контролювати використання цих коштів та що гроші відповідні виконавці отримають в руки лише за умови реального початку робіт.

«Потрібно розуміти, що є політична воля керівництва області, щоб гроші пішли на якісь конкретні речі, а не розпорошилися і не зникли кудись. Ми гроші виділяємо, але починають працювати механізми, які не дають їх освоїти. Ось і зараз така ж ситуація. Я звертаю вашу увагу: ці гроші я не дам до тих пір, поки не буду впевнений, що роботи розпочалися. І якщо найближчим часом роботи не почнуться, і знову будуть працювати ті ж схеми, то я залишаю за собою право пояснити одеситам публічно, що відбувається з цими фасадами», - додав керівник області.

 

версія для друку