українська російська англійська
Фан-кемпінг на столичному Трухановому острові зустрів шведських уболівальників
08.06.2012 | 12:46
КИЇВСЬКА МДА

До фан-кемпінгу на Трухановому острові почали прибувати перші групи вболівальників. Уже по обіді тут очікують понад 500 футбольних фанів зі Швеції. Підготовку кемпінгу до приїзду шведів сьогодні перевірив Посол Швеції в Україні Стефан Гуллгрен.

«Нам відомо, що тут було виконано надзвичайно великий обсяг робіт і українською, і шведською сторонами. На підготовку залишалося не так багато часу і погодні умови також дещо заважали, однак, враховуючи вищеназвані фактори, на сьогодні кемпінг готовий зустріти фанів. Крім того, організатори обіцяють завершити деякі роботи протягом найближчого часу – до моменту прибуття найбільшої частини вболівальників», – сказав Посол Швеції.

Він розповів, що близько 5 тисяч уболівальників прибудуть до кемпінгу 10-11 червня. Пан Посол додав, що вважає умови для проживання фанів задовільними та відзначив переваги географічного розташування кемпінгу.

«Насправді, ми отримали гарне місце для кемпінгу. Адже ми, шведи, любимо природу. А мешкати серед такої гарної природи практично посеред Києва – зовсім непогано», – сказав Стефан Гуллгрен.

Він додав, що за умови теплої погоди і сам не відмовився б провести деякий час у кемпінгу.

Начальник Головного управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу Тетяна Слишик також вважає кемпінг готовим до приїзду фанів.

«КМДА долучилася до роботи над проектом у березні. За цей час була проведена грандіозна робота. Дещо необхідно доробити, і ці моменти додатково будуть вирішені найближчим часом. Я сподіваюся, що шведи залишаться задоволеними створеними умовами», – сказала Тетяна Слишик.

Нагадаємо, що тимчасовий табір для вболівальників з Королівства Швеція розрахований на 2 тис. 929 наметів та 294 трейлери.

Загальна площа території містечка складає 22,62 га та розрахована на 6 тис. 446 мешканців. Територію тимчасового табору умовно поділено на дві частини вулицею Труханівською. Кожна частина зонована відповідно до вимог замовника – шведської сторони. Зокрема, у правій частині розташована зона Gold на 382 палатки, зона Silver на 605 палаток, зона паркування трейлерів на 294 трейлери та зона пляжу площею 1,44 га. У правій частині передбачено 2 головні в’їзди, обладнані пунктами охорони та 4 господарчих в’їздів. Також на території кемпінгу запроектовані проїзди для пожежної та іншої спецтехніки.

У лівій частині розташована адміністративна зона із пунктом охорони, будівлею адміністрації, пунктом оформлення документів, місцем збереження цінних речей і документів, пунктом електроспоживання. Також на території адміністративної зони розташована низка інших важливих для комфортного перебування вболівальників приміщень: аптечний кіоск, пункт медичної допомоги, приміщення для охорони, пункт міліції, пожежний пост, майданчик для сміття, автостоянка, обмін валют, санвузол для персоналу, кіоски для продажу предметів першої необхідності тощо.

На головному в’їзді на територію кемпінгу розташовані рецепція та інформаційний пункт.

У лівій частині також розташовані зона Bronze на 1 тис. 942 палатки, зона пляжу та зона Event. Тут, у зоні Event, розміщуватиметься великоформатний екран для трансляції футбольних матчів. Поруч розташована зона харчування із кухнею, санвузлами і господарчим блоком. У господарчій зоні містечка розміщені майданчик для сміття і основний склад, а також приміщення для персоналу.

До кожного житлового блоку табору увійшли зона з розміщенням наметів та господарчий блок з черговим персоналом, пунктом нагляду за громадським порядком та пожежний пост.

У санітарно гігієнічній зоні розміщені навіс із умивальниками, біотуалети (у блоках, на території яких немає існуючих будівель туалетів); навіс із душовими кабінами (окремі для чоловіків та жінок); місце для встановлення контейнерів для сміття.

Також для кожного житлового блоку, який не примикає до прибережного пляжу, передбачені навіси для відпочинку.

Організацією наметового табору шведських вболівальників (фан-містечка на території Труханового острова) займалися дві шведські компанії: «Camp Sweden» та «Nickes». У свою чергу КМДА виділила земельну ділянку та зобов'язалась забезпечити її основними комунікаціями, зокрема, каналізацією, освітленням тощо.

 

 

версія для друку