українська російська англійська
Протягом літа Укрзалізниця планує перевезти понад 46 млн. пасажирів
08.06.2012 | 13:00
Прес-служба Укрзалізниці

За літній період 2012 року у дальньому сполученні Укрзалізницею планується перевезти понад 46 млн. пасажирів.

Збільшення пасажиропотоку вимагає особливо ретельної підготовки рухомого складу для забезпечення високого рівня безпеки руху та належного рівня надання послуг та сервісу.

У цьому році Укрзалізниця до літніх пасажирських перевезень підготувала 5037 пасажирських вагонів, з них 1753 обладнанні установками кондиціюванням повітря. Також на літній період для перевезень пасажирів призначено 37 пар літніх поїздів формування Укрзалізниці та на окремі дати в період проведення Євро-2012 4 додаткових поїзда сполученням Київ-Донецьк. Крім поїздів формування Укрзалізниці призначено 39+3 (транзит) пар літніх поїздів формування РЖД та 7+1 (транзит) пар поїздів формування Білоруської залізниці.

Для надання належної якості обслуговування укомплектовано штат провідників пасажирських вагонів. На літній період, заплановано прийняти 1725 осіб, у тому числі залучити для роботи на літній період 1556 студентів. На початок червня з вищими навчальними закладами укладено договори на роботу 1484 студентів. Наразі структурними підрозділами залізниць проводиться робота з організації прийому студентів на роботу. Усі студенти, які будуть працювати у студзагонах, пройшли професійну підготовку за відповідними робітничими професіями.

Також до літнього сезону перевезень на залізницях оновлено постільну білизну:  у вагонах СВ – 5164 комплекти, купейних та плацкартних вагонах – 200953 комплектів.

З метою уникнення черг у пунктах продажу на період збільшення пасажиропотоку,  забезпечено відкриття та роботу 160 додаткових квиткових кас для оформлення проїзних документів у дальньому та приміському сполученні: Донецька залізниця – 20 кас, Одеська залізниця – 10 кас, Південна залізниця – 17 кас, Південно-Західна залізниця – 30 кас, Придніпровська – 83 каси, у тому числі 7 пересувних.  

 

 

версія для друку