українська російська англійська
Навколо "Донбас Арени" функціонуватиме транспортний периметр безпеки
08.06.2012 | 13:35
Донецька ОДА

У дні проведення матчів Євро-2012 в Донецьку навколо стадіону «Донбас Арена» буде функціонувати транспортний периметр безпеки, в межах якого буде тимчасово перекрито рух громадського транспорту. Периметр безпеки діятиме за 4 години до початку матчу та 2 години після завершення гри.

Транспортний периметр безпеки навколо стадіону «Донбас Арена» включає наступні ділянки автодоріг міста:

-  проспект Миру (на ділянці від проспекту 75-річчя футбольного клубу «Шахтар» до вулиці Артема);

-  вулиця Челюскінців (на ділянці від до проспекту Миру до вулиці Байдукова);

- проспект Титова (на ділянці від вулиці Артема до вулиці Челюскінців).

У дні матчів Євро-2012 (11.06., 15.06., 19.06., 23.06., 27.06) у Донецьку за 10 годин до початку гри будуть поступово посилюватися заходи безпеки у центрі міста. Працівники ДАІ будуть слідкувати за тим, щоб не було зупинок та паркування автівок у несанкціонованих місцях. Рух всередині транспортного периметра буде перекрито не раніше, ніж за 4 години до матчу та ще 2 години після завершення гри.

Необхідно відзначити, що мешканці міста зможуть безперешкодно проїхати до місць проживання, якщо такі знаходяться всередині транспортного периметра безпеки стадіону «Донбас Арена». Для цього до кожного будинку буде відкрито заїзд з сусідніх вулиць. Пішохідний рух буде здійснюватися без будь-яких обмежень.

Основне завдання функціонування транспортного периметра безпеки - забезпечення безпеки пішохідного та транспортного руху для створення атмосфери футбольного свята.

Транспортний периметр безпеки розроблено відповідно до всіх вимог УЄФА і заснований на практиці проведення футбольних турнірів у Європі. Власників транспортних засобів, мешканців та гостей міста просять з розумінням поставитись до можливих тимчасових незручностей під час проведення матчів Турніру і не перешкоджати роботі правоохоронних органів та ДАІ.

 

версія для друку