українська російська англійська
Прем'єр-міністр проконтролював виплати компенсацій вкладникам Ощадбанку СРСР
08.06.2012 | 15:22
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров в одній із філій АТ «Державний ощадний банк України» перевірив, як відбувають виплати компенсацій вкладникам Ощадбанку СРСР.

Глава Уряду на власні очі переконався, що виплати добре організовані та відбуваються без черг. Микола Азаров поспілкувався з людьми, які саме отримували свої компенсації.

Зокрема, він поцікавився чи вони задоволені послугами, які надає «Ощадбанк»:

-       Чи зручно для вас організовані виплати компенсацій? - записав Прем’єр-міністр чоловіка похилого віку.

-       Все дуже добре. По-перше, приходиш на визначену годину, немає жодних черг, персонал привітний, - запевнив він Миколу Азарова.

-       Я спеціально приїхав все перевірити, бо мене інформують, що все відбувається так, як ви розповідаєте. Але я вирішив особисто у всьому переконатися, - сказав Глава Уряду.

Крім того, Микола Азаров запитав клієнтів Ощадбанку чи їм давали вибір: отримати гроші готівкою, покласти їх на депозитний рахунок під вигідний відсоток чи залишили гроші на картці, щоб з допомогою цієї картки можна було купувати товари в певних магазинах або аптеках зі знижкою. Люди відповіли, що їм така можливість була надана, але більшість з них надали перевагу готівці.

Водночас Прем’єр-міністр розповів про переваги отримання коштів на картку:

-       Картка надає переваги. Ми в наступному році будемо продовжувати виплати компенсацій, і вам не потрібно буде актуалізуватися. У наступному році прийдете з цієї карткою і знову отримаєте кошти.

-       Я надзвичайно радий, що ви так добре організували виплати. Для нас це надзвичайно зручно – це не 2008 рік, коли люди втрачали свідомість у чергах, тоді було надзвичайно важко отримати компенсацію, - сказав чоловік Миколі Азарову.

Також Прем’єр-міністр в Ощадбанку поспілкувався з молодою сімейною парою, яка у цей час оформлювала іпотечний кредит.

-       Надзвичайно добре, що ми зуміли організувати все таким чином, щоб людям було зручно: немає черг, виплата компенсацій відбувається спокійно. Це дійсно не 2008 рік. Я переконаний, що так у нас ця кампанія продовжуватиметься. Крім того, надзвичайно важливо реалізовувати програму «Доступне житло». Найголовніше, що реальні кошти від її реалізації підуть у будівельну галузь. Це дозволить нам добудовувати житло, і люди отримуватимуть квартири. Це той ефект, якого ми повинні досягти, - зазначив Микола Азаров у розмові з журналістами.

 

версія для друку