українська російська англійська
Микола Азаров: При високій ціні на газ тарифи для населення не можна підвищувати
08.06.2012 | 16:01
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров переконаний, що у зв'язку із завищеною ціною на російський газ, значними втратами енергоресурсів в ЖКГ тарифи для населення підвищувати не варто. Про це Глава Уряду заявив на зустрічі з експертами-економістами з обговорення програми імпортозаміщення та розвитку внутрішнього ринку.

Микола Азаров зазначив, що в переговорах з представниками МВФ він аргументує необгрунтованість підвищення тарифів для населення: «Перша позиція - це аномально висока ціна на російський газ. Рано чи пізно вона буде знижена. Це всі прекрасно розуміють. Чому наше населення має переплачувати, порівняно з німцями, словаками - в три-чотири рази, виходячи з такої високої ціни на газ?» - підкреслив Прем'єр-міністр, зазначивши, що завищена ціна на газ - це не вина населення. За його словами, це вина правлячої верхівки, яка уклала вкрай невигідну газову угоду з Росією.

«Друга сторона цього питання - це надзвичайно високі втрати. Виникає питання: чому населення має платити за ті втрати, абсолютно не технологічні, які зараз здійснюються в нашому житлово-комунальному господарстві», - сказав Микола Азаров. Він акцентував, що «при таких співвідношеннях аморально брати з людей високі тарифи».

«Люди повинні платити тільки за ті послуги, які отримують реально», - підкреслив Микола Азаров.

 

версія для друку