українська російська англійська
Микола Азаров вимагає вживати найжорсткіших заходів до порушників порядку виплат компенсацій Ощадбанку СРСР
08.06.2012 | 16:48
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров вимагає від керівництва Ощадбанку вживати найжорсткіших заходів до тих відділень, які порушують порядок виплати компенсацій вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР.

Про це він заявив у п’ятницю, коментуючи інформацію журналістів про випадки відмови надавати компенсації готівкою у деяких відділеннях Ощадбанку та примус отримувати гроші на картку.

Микола Азаров доручив голові Ощадбанку Сергію Подрєзову поінформувати керівництво всіх відділень про неприпустимість таких дій та попередити їх про відповідальність.

«Обов’язково попередьте всіх про недопустимість таких дій – щоб такі працівники знали, що до них будуть вжиті найсуворіші заходи, аж до звільнення. Ніхто не має права порушувати постанову Уряду. По всій країні встановлений єдиний порядок отримання компенсації, відповідно до якого вкладник сам вирішує: в який спосіб йому отримувати гроші», - наголосив Микола Азаров.

Сергій Подрєзов, у свою чергу, відзначив, що це поодинокі випадки та пообіцяв Прем'єру вжити стосовно працівників банківських відділень відповідних дисциплінарних заходів.

 

версія для друку