українська російська англійська
Микола Азаров: Я вболіваю за збірну України!
08.06.2012 | 18:44
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров бажає збірній Україні перемоги в Чемпіонаті Європи з футболу. Про це він заявив під час спілкування з користувачами соціальної мережі Фейсбук.

Микола Азаров подякував своїм співрозмовникам за вітання з нагоди початку Євро-2012. Він підкреслив, що обов'язково буде дивитися відкриття Чемпіонату, а також повідомив, що вболіватиме за українську збірну: «Звичайно, я буду дивитися відкриття футбольного чемпіонату. І постараюся побувати на всіх матчах за участю збірної України».

Крім того, Микола Азаров повідомив, що йому подобається гра російської, іспанської, італійської та німецької команд. «Тому, звичайно, це дуже цікаве видовище - Чемпіонат Європи з футболу», - сказав Прем'єр-міністр.

Він побажав українським уболівальникам приємних вражень під час Євро-2012, а також висловив надію на перемогу збірної України. «Сподіваюся, що ви отримаєте задоволення від перегляду матчів Чемпіонату Європи з футболу. Закликаю всіх активно вболівати за нашу команду. Ми всі за неї дуже переживаємо і сподіваємося, що хлопці виправдають наші надії», - додав Микола Азаров.

 

 

версія для друку