українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд не зупиниться на Євро-2012 - ми будемо рухатися далі
08.06.2012 | 19:05
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров заявив, що Уряд не буде обмежуватися тільки тими досягненнями, які Україна має завдяки проведенню на її території Чемпіонату Європи з футболу. За його словами, наша держава буде рухатися далі, розвиватися. Про це він заявив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Микола Азаров зазначив, що завдяки Євро-2012 держава інвестувала в розвиток своєї інфраструктури 40 млрд. грн. Це більше, ніж за всі попередні 20 років. Ці цифри, зазначив Прем'єр-міністр, він озвучив сьогодні під час зустрічі з економістами. «Мої співрозмовники відзначили цю обставину і акцентували увагу на тому, що розвиток інфраструктури як раз і є основною функцією держави», - додав Микола Азаров.

За його словами, завдання Уряду - не знижувати темп інвестування, займатися не тільки Приймаючими містами, а всією країною. «Хоча, звичайно, дороги ми будували по всій країні, і розвивали інфраструктуру не тільки в цих чотирьох містах. З іншого боку, інфраструктурні вкладення - це і розвиток наших внутрішніх можливостей, що особливо важливо в умовах нестабільної економічної ситуації в світі. Тому нам нічого іншого не залишається, як продовжувати йти в цьому напрямку », - додав Глава Уряду.

 

 

версія для друку