українська російська англійська
У Криму літня оздоровча кампанія розпочалася відкриттям трьох оздоровчих установ
09.06.2012 | 09:41
Рада міністрів АР Крим

Літня оздоровча кампанія в Криму стартувала відкриттям трьох дитячих оздоровчих установ.

Так, на сьогоднішній день в республіканському дитячому оздоровчому таборі «Чорномор'я» (Чорноморський район) відпочиває і оздоровлюється 151 юний кримчанин. У літній сезон на базі табору буде оздоровлено 600 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, інтернатних навчальних закладів.

На літній відпочинок у табір «Сокіл» (с. Соколине, Бахчисарайський район) приїхали 150 учнів з усього півострова. Серед них - призери другого етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України, призери республіканських конкурсних програм і турнірів, переможці олімпіад.

У таборі «Дельфін-Аделант» (Сакський район) сьогодні оздоровлюється 180 дітей. Влітку на базі даної установи, а також таборів денного перебування загальноосвітніх шкіл буде оздоровлено 100% дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей, які проживають в автономії.

Протягом 21 дня діти будуть не тільки відпочивати, їздити на екскурсії, але і пройдуть насичену навчальну програму. Юних кримчан очікують дні науки, відкриття спартакіади, предметні олімпіади, тренінги. В цьому році з юними дослідниками працюватимуть три доктори наук, три кандидати наук, вчителі - лауреати конкурсу «Учитель року».

Як повідомила міністр освіти і науки, молоді та спорту АРК Віталіна Дзоз, в цілому в поточному році 70% всіх дітей шкільного віку зможуть зміцнити здоров'я на базі більш 660 дитячих установ. Для порівняння, в 2011 році було оздоровлено лише 50% школярів. «Питання збереження та відновлення здоров'я дітей, а також організації якісного і безпечного дитячого оздоровлення та відпочинку взяті урядом автономії під особливий контроль», - підкреслила глава профільного відомства.

 

версія для друку