українська російська англійська
Відпочивати та вболівати в офіційній фан-зоні столиці безпечно
11.06.2012 | 09:26
КИЇВСЬКА МДА

Відпочивати та вболівати в офіційній фан-зоні, в самому серці столиці на вулиці Хрещатик, – весело та безпечно. Це підтвердили вболівальники із-за кордону, спілкуючись із волонтерами приймаючого міста Києва.

Гості столиці розповіли, що, їдучи в Україну, в першу чергу переймалися рівнем безпеки. Проте, візит до Києва розвіяв їх занепокоєння.

«Багато вболівальників розповідають, що побоювалися їхати в Україну через негативні відгуки у закордонній пресі. Однак, прибувши до Києва, вони були приємно вражені і пересвідчилися, що тут безпечно, а мешканці столиці – привітні та гостинні. Особливо подобається футбольним фанатам відпочивати у фан-зоні, адже тут передбачена різноманітна розважальна програма, а вжиті організаційні заходи роблять відпочинок безпечним та комфортним», ¬– розповіла волонтер Анастасія.

Сьогодні, 11 червня, у Києві пройде перший матч збірної України в рамках ЄВРО 2012. Організатори офіційної фан-зони чекають на великий наплив уболівальників – до 50 тисяч футбольних фанів. У зв’язку з цим на території фан-зони будуть посилені заходи безпеки.

Також організатори нагадують, що на територію фан-зони заборонено вносити наступні предмети:

- легкозаймисті предмети,

- алкогольні напої,

- великогабаритні предмети,

- колючі та ріжучі предмети,

- зброю,

- професійну фото- і відео- апаратуру, засоби трансляції (окрім представників ЗМІ, які отримали відповідний дозвіл).

Організатори пояснюють – такі правила встановлені УЄФА та діють на територіях фан-зон та стадіонів усіх приймаючих міст.

За інформацією штабу з безпеки київської фан-зони, з першого дня її відкриття на Хрещатику було налагоджено оперативну та ефективну систему безпеки. Працює система відеонагляду, всі входи до фан-зони контролюють окремі групи охоронців, організовано постійний патруль всередині та ззовні фан-зони.

Потоки на вхід і на вихід з фан-зони розділені для зручності уболівальників: вхід здійснюється тільки через турнікети, вихід – у спеціально позначених місцях. Одночасно у фан-зоні працює близько 500 співробітників служби безпеки.

версія для друку