українська російська англійська
Волинь отримала додаткові гроші на соціально-економічний розвиток
11.06.2012 | 11:35
Волинська ОДА

Постановою Кабінету Міністрів України на соціально-економічний розвиток Ківерцівського та Камінь-Каширського районів Волинської області виділено 10,8 млн. грн. Про це повідомив голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук під час інспектування дитячих садочків у селах Жидичин та Олика Ківерцівського району, на реконструкцію яких і виділена частина з цих грошей.

700 тис. грн. із цієї суми спрямують на реконструкцію двох груп дитячого садочка в селі Олика. «У цьому населеному пункті сьогодні існує черга в садочок на понад 70 дітей. Після першого вересня ми її ліквідуємо, ввівши в експлуатацію відремонтовані приміщення для двох груп. Окремо за кошти обласного благодійного фонду «Рідна Волинь» в садочку замінять вікна на кухні та в одній групі», - сказав Борис Клімчук.

У Жидичині дитячий садок буде введено в експлуатацію у вересні. Туди інвестовано 3,1 млн. грн. Ще близько 5 млн. грн. виділено на завершення завершення будівництва каналізації м. Ківерці. «Позаторік роботи там розпочали, минулого року продовжили, в цьому  – треба завершити», - сказав голова Волинської облдержадміністрації.

Окрім Ківерцівського, фінансову допомогу отримає й Камінь-Каширський район. На реконструкцію з добудовою дитячого садочка в селі Бузаки Постановою виділено 3,8 млн. грн.

 Обидва садочки планують ввести в експлуатацію у вересні 2012 року.

 

 

версія для друку