українська російська англійська
Одеській дитячій лікарні передано медобладнання на 7 млн. грн.
11.06.2012 | 12:04
Одеська ОДА

11 червня відбулося символічне вручення Одеській обласній дитячій клінічній лікарні цілого комплексу сучасного медичного устаткування  комп’ютерного томографа, ангіографа, а також нового рентгенологічного обладнання.

Найсучасніше медичне обладнання, на придбання якого в рамках «Народного бюджету було виділено близько 7 мільйонів гривень, нещодавно було встановлене у обласній дитячий клінічній лікарні. Як запевняють фахівці, апаратура відповідає європейським вимогам та дозволяє забезпечити найякіснішу діагностику організму дитини. Зараз для роботи на найсучаснішому обладнанні проходить відповідне навчання персонал медичного закладу, а вже через тиждень-два на новій апаратурі будуть здійснюватися перші діагностичні дослідження маленьких пацієнтів лікарні.

Голова обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук ознайомився з роботою нового медичного обладнання та зазначив, що його придбання та встановлення – це лише частина із запланованих протягом року в даному медичному закладі робіт в рамках програми «Народний бюджет».

«Всі ми - батьки. А для батьків немає нічого більш важливого, ніж здоров'я дітей. Тому в програмі «Народний бюджет» ми приділяємо цьому особливу увагу. Всього для обласної дитячої лікарні буде закуплено обладнання в цілому на 15 мільйонів гривень. Сьогодні вже встановлено обладнання та закуплено на 7 мільйонів гривень. Будемо сподіватися, що нова апаратура врятує життя багатьох дітей, а це найголовніше», - сказав

версія для друку