українська російська англійська
У вересні на Кіровоградщині відкриється перший річковий термінал
11.06.2012 | 12:20
Кіровоградська ОДА

Напередодні святкування Дня міста Світловодська відбулося урочисте відкриття початку будівництва "Світловодського річкового терміналу".

Реалізацію найпотужнішого інвестпроекту на території міста розпочали група компаній, які працюють на вітчизняному ринку вже більше десяти років і входять в 30 найбільших агрохолдингів держави та в десятку експортерів зерна з України. Діяльність аграрної корпорації базується на застосуванні найновітніших технологій вирощування, зберігання та реалізації сільськогосподарської продукції.

Презентуючи потужність майбутнього річкового терміналу було поінформовано, що вартість спорудження елеваторного комплексу місткістю 94 тисячі тонн зерна складає 160 млн. грн. До його будівництва задіяні найкращі проектні та будівельні компанії України.  Генеральний директор групи компаній "УкрАгроКом" Анатолій Кузьменко зазначив, що це перший об’єкт на Кіровоградщині нового призначення, який дасть можливість швидше транспортувати зерно водним шляхом до Чорного моря: «Будівництво цього комплексу є надзвичайно актуальним в умовах завантаженості залізничних та автошляхів, відсутності достатнього транспортного парку в господарствах».

Інвестори запевнили, що цей проект є найкращим в Україні. Порівняно з подібними вітчизняними об’єктами "Світловодський річковий термінал" буде досить функціональним: він зможе одночасно приймати та відвантажувати вагони та баржі із 5 тисячами тонн продукції на добу, здійснювати обробку та сушіння більше 4 тисяч тонн різних видів зерна.

Відкриття річкового терміналу заплановано на вересень 2012 року.

версія для друку