українська російська англійська
Прем'єр-міністр доручив "розшифрувати" весь ланцюжок, який призвів до трагедій на Київщині та в Луцьку
11.06.2012 | 14:06
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр доручив принципово розібратися в трагедіях, які сталися вихідними в Україні, та знайти і притягнути до суворої відповідальності всіх, хто винен у цьому. Таке завдання Прем'єр-міністр України Микола Азаров поставив у понеділок 11 червня, під час засідання Кабінету Міністрів України. Нагадаємо, що у вихідні сталося дві трагедії, які забрали людські життя: на Київщині потерпів аварію літак з парашутистами на борту та в Луцьку обвалилися перекриття під’їзду житлового будинку.

«Потрібно не лише з’ясувати всі обставини трагедії, а й чітко  визначити їх причини. Зробити висновки, принципові висновки, аби надалі нічого подібного не сталося», - наголосив Микола Азаров.

При цьому він підкреслив, що треба визначити весь ланцюжок, який призвів до трагедії, притягти до суворої відповідальності всіх, хто своїми діями чи бездіяльністю допустив можливість виникнення причин, які призвели до трагедії.

«Треба зробити висновки як по кримінальній, так і по адміністративній лінії, - наголосив Прем’єр-міністр. – Адже проблеми, які призвели до трагедії, певно, виникли не за один день. Всі, хто винен, повинні понести сувору відповідальність».

 

версія для друку