українська російська англійська
Пільговикам Криму почали видавати "Соціальні карти кримчанина"
11.06.2012 | 14:54
Рада міністрів АРК

11 червня, в Криму пільговим категоріям громадян почали видавати «Соціальні карти кримчанина».

Перший примірник картки міністр соціальної політики АРК Олена Семичастна вручила учасниці бойових дій, інваліду Великої Вітчизняної війни Іскрі Чумак, яка проживає в Київському районі Сімферополя. Міністр також вручила ветерану буклет, де є вся необхідна інформація про програму «Соціальна карта кримчанина», адреси та телефони управлінь праці та соцзахисту, а також номери телефонів гарячих ліній міністерств, відповідальних за реалізацію проекту.

Соціальні карти видадуть близько 500 тис. кримчанам, з них понад 60 тис. осіб отримають їх вдома. «Практично кожна друга кримська сім'я стане учасником цього проекту. Ми ретельно все продумали, і, крім працівників соцзахисту, в нас буде задіяно велику кількість волонтерів, - зазначила міністр. - Зараз волонтери починають побудинкові обходи, розповідають про соціальну карту, роздають адреси магазинів, які підписали меморандуми на рівні міст і районів. Кримчанам, які з тих чи інших причин не зможуть прийти в управління праці та соцзахисту, карти видадуть удома».

Олена Семичастна нагадала, що Програма «Соціальна карта кримчанина» реалізується в Криму за ініціативою Голови Ради міністрів АРК Анатолія Могильова і спрямована на підвищення адресної допомоги менш захищеним категоріям громадян. «Ми, як і обіцяли, реалізуємо цей проект чітко у встановлені терміни. З сьогоднішнього дня соціальна карта починає видаватися жителям Сімферополя. Дана програма довгострокова, ми розраховуємо, що вона буде діяти як мінімум кілька років», - зазначила міністр.

Олена Семичастна разом з Іскрою Чумак відвідала супермаркет, який бере участь в програмі, і допомогла ветерану купити продукти харчування. Завдяки соцкарті інвалід ВВВ отримала на придбані продукти знижку 7%.

Довідково.

15 березня Рада міністрів Криму уклав Меморандум про взаєморозуміння з торговельними мережами і громадськими організаціями щодо реалізації регіональної Програми «Соціальна карта кримчанина».

Зазначена програма розроблена з ініціативи уряду Криму з метою підвищення рівня соціального захисту пільгових категорій громадян. Згідно з програмою, пенсіонери, ветерани війни, багатодітні сім'ї, чорнобильці, інваліди та інші незахищені категорії громадян зможуть купувати товари зі знижкою від 3 до 7 відсотків.

У середині червня соціальні карти почнуть видавати жителям Сімферополя, потім програма стартує у всіх регіонах Криму.

 

версія для друку