українська російська англійська
У Криму приступили до будівництва перинатального центру
11.06.2012 | 15:04
Рада Міністрів АРК

У Криму розпочалися роботи з будівництва перинатального центру. Про це повідомила заступник міністра охорони здоров'я Криму Тетяна Бабич в ефірі «Транс-М-Радіо».

«Перинатальний центр в Криму буде побудований, вже почався ремонт приміщень. Це питання сьогодні вирішене», - додала заступник міністра.

Тетяна Бабич додала, що в перинатальному центрі буде представлено весь комплекс медичних послуг та обладнання, необхідних для виявлення патологій під час вагітності, а також догляду за новонародженими дітьми.

Довідково.

 У рамках Національного проекту «Нове життя - нова якість материнства і дитинства» в Криму ведеться робота зі створення Республіканського перинатального центру. Він буде включений в структуру КРУ «Клінічне територіальне медичне об'єднання «Університетська клініка» і розташовуватиметься в Сімферополі на базі Діагностичного центру за адресою вул. Семашка, 8.

На базі центру будуть обладнані сучасні індивідуальні зали для допомоги породіллі, неонатальні відділення, медико-генетичний центр, відділення реконструктивної гінекології, центри планування сім'ї, екстреної акушерської та гінекологічної допомоги і т.д.

 

версія для друку