українська російська англійська
На Запоріжжі підписано перший кредитний договір за програмою "Доступне житло"
11.06.2012 | 16:20
Запорізька ОДА

Запорізька облдержадміністрація підписала угоди з банками та  забудовниками щодо їх участі в реалізації програми «Доступне житло». 

«Ми підписали угоду з Мінрегіонбудом про делегування повноважень з часткової компенсації відсотків, а також договір із Запорізьким регіональним управлінням Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. Станом на сьогодні свою участь у програмі підтвердили два банки: «Укргазбанк» та «Ощадбанк», а також п’ять будівельних компаній, які мають свої об’єкти незавершеного будівництва  в Запоріжжі, Мелітополі, Василівці, Гуляйполі та Михайлівці», - повідомив перший заступник голови Запорізької облдержадміністрації Віктор Ємельяненко.

Зокрема, «Укргазбанк» підписав перший кредитний договір на суму 139 тис.грн. Також зараз триває робота з уточнення кількості нереалізованого житла в забудовників, яке зведено після 2009 року, для можливості його реалізації у рамках Програми. Орієнтовна кількість квартир – 250  загальною площею  26 тисв.м.

Крім того, цього тижня заплановано відкриття єдиного вікна в Центрі з надання адміністративних послуг, що дозволить проводити якісну та широку роз’яснювальну кампанію з реалізації програми іпотечного кредитування.

За словами Віктора Ємельяненка, в області необхідно активізувати роз’яснювальну роботу серед населення, починаючи від жителів невеликих сіл і закінчуючи містами обласного підпорядкування, а також активніше залучати до цього процесу владу на місцях.

Для довідки: За І квартал поточного року за рахунок усіх джерел фінансування в Запорізькій області в експлуатацію введено 51,5 тисв.м. загальної площі житла, у порівнянні з І кварталом 2011 року обсяги збільшились на 70,9%. З них 46,5 тис.кв.м. складає житло, побудоване індивідуальними забудовниками (населенням) та 7,5 тис.кв.м. – житло в багатоквартирних житлових об’єктах.

 

 

версія для друку